KURUMSAL
HAKKIMIZDA

İstanbul’da faaliyet göstermekte olan Özcan&Metinoğlu Hukuk Bürosu, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillerine çeşitli hukuki hizmetler sunmaktadır. Hukukun her alanında hizmet vermekte olan büromuz, özellikle bankacılık ve finans, şirketler ve sözleşmeler hukuku, iş hukukundan doğan uyuşmazlıklar, gayrimenkul hukuku, rekabetin korunması hukuku, sağlık hukuku, dava ve icra takibi alanlarında hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmetleri vermekte olup, kişisel verilerin korunması ile ilgili olarak şirketlere KVKK uyumluluk süreçlerinde hizmet sunmaktadır.Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılara yabancı yatırım danışmanlığı hizmetleri verilmektedir. Hukuk büromuzun avukatları Türkiye’nin önde gelen Türk üniversitelerinden alınmış lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptirler. Müvekkilleri Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşan Özcan&Metinoğlu Hukuk Bürosu; bankacılık ve finans, gayrimenkul, tekstil, sanayi, turizm işletmeciliği, otomotiv, sağlık, basın ve medya sektörleri olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır. Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır. Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan dinamik ve başarılı ekibi ile çözüm odaklı yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır. Müvekkillerimize kaliteli ve güvenilir hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermeyi misyon edinmiş hukuk büromuz tarafından yerel ve uluslararası süreçlerde çağımızın dinamikleri çerçevesinde hizmet verilmektedir.

Ekibimiz

Her Biri Branşında Uzman Ekiplerimizden Bilgi Alabilirsiniz.